Recenze

Litinová pánev Petromax

Říká se, že litinovou pánev by měl vlastnit každý kuchař. Není divu, litina je jeden z nejkvalitnějších a nejodolnějších materiálů. Je to s podivem, ale svou litinku jsem si pořídila teprve nyní ve spolupráci s Denis Henry. Byla jsem zvědavá, jestli bude opravdu tak skvělá a jak se na ní bude vařit.

Forma Nordic Ware od Denis Henry

Dnes Vám přináším recenzi na formu na bábovku. A jakou jinou, než slavnou formu od Nordic Ware. Byla jsem zvědavá, zda jsou tyto formy jenom krásné nebo s nimi bude i radost péct. Nepovažuju se za kdovíjakou pekařku, takový velikonoční beránek při vyklápění pravidelně skončí bez hlavy apod. Byla jsem zvědavá, jak se bábovka povede s touto formou. Přeci jenom má spoustu záhybů a tudíž spoustu možností, kde se může něco přichytit nebo potrhat.

Rozvoz potravin

Vzhledem k tomu, že se spousta mých známých stále nemůže k online nákupu potravin dokopat, ať už z jakéhokoliv důvodu, rozhodla jsem se sepsat mé postřehy a zkušenosti s touto službou.

Next door

Dobrodružství začalo již pod Vánočním stromečkem, kdy jsem z obálky vytáhla poukázku do Zdeňkové restaurace Next door. Asi nemusím dodávat, že jsem měla mega radost a byla natěšená víc, než na ježíška, jelikož Zdendu prostě žeru…